Görüşmeyi Başlat
1
Bilgi almak ister misiniz?
Kodu Tara
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

E-ticaret Paketleri ve Fiyatları

JumboSoft e ticaret paketlerinin özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırın.
İşiniz için en uygun olan paket ile e-ticarete adım atın.
20% İndirim
*Covid 19 sürecinde işletmelerimizin yanındayız
JumboLite ₺400/ay+ KDV ₺4.800+ KDV Demoyu İncele
JumboSilver ₺900/ay+ KDV ₺10.800+ KDV Demoyu İncele
JumboGold ₺1200/ay+ KDV ₺14.400+ KDV Demoyu İncele
Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı E-ticaret sitenizin 1 yıllık süre içerisinde sitenizin toplam kullanabileceği veri aktarım miktarını ifade eder. Günlük olarak hesaplanır ve paketlere göre boyutları farklılık göstermektedir. 1000 GB 2500 GB 3000 GB
Web Alanı / Database Alanı JumboSoft İnteraktif E-ticaret Paketleri'nde eklediğiniz ürünlerin, ürün resimlerinin veya kullanılan database alanını sınırsızdır. Dilediğiniz kadar data girişi yapabilir ve bunun için herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz. Sınırsız Sınırsız Sınırsız
E-Posta Hesabı E-ticaret sitenize ait domaininiz için isim@siteadı.com şeklinde kullanabileceğiniz e-posta hesaplarını ifade eder. Kendi siteniz ve isminiz ile e-posta tanımlayabilirsiniz. Başka bir e-mail hosting servisinize ihtiyacınız yoktur. 10 Adet 20 Adet 30 Adet
Ticket & Telefon ile Teknik Destek İhtiyaç duyduğunuz her an JumboSoft teknik destek ekibi yanınızdadır. Telefon ile destek alabilir, konu anlatım videolarımızı izleyebilir veya bizden destek sistemimiz aracılığıyla yardım alabilirsiniz.
Hazır Tasarımlar E-ticaret paketlerimiz ile birlikte farklı renklerde ve özelliklerde responsive ve adaptive tasarım seçenek olarak sunulur. Firma renklerinize uygun olan dilediğiniz tasarımı seçerek sitenizi yayına alabilirsiniz. Size özel bir tasarım ihtiyacınız var ise JumboSoft tasarım ekibi JumboKonsept hizmeti ile yanınızdadır.
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) JumboSoft İnteraktif E-ticaret Paketleri içerisinde yer alan her alana özel arama motoru optimizasyon alanları ile rakiplerinize avantaj sağlayabilirsiniz. Adres biçimlendirmesi (URL), akıllı etiket sistemi Ürüne özel tanımlamalar, kategori ve markalara özel SEO özellikleri organik trafik kazanmanız için hazırlanmış özelliklerdir.
Toplu Mail Gönderimi Siteniz üzerinden kampanya, duyuru ve özel günlerinizde toplu e-mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Toplu e-mail gönderim limitleri ile ilgili detaylı bilgiyi satış temsilcilerimizden alabilirsiniz.
İçerik Yönetimi İçerik yönetimi sayesinde firmanız hakkında bilgi sayfaları, mağazalarınız, iade şartlarınız gibi dilediğiniz sayfaları oluşturabilir ve içeriklerini girebilirsiniz.
İstatistik ve Raporlama Görsel olarak ürün, satış, ziyaretçi istatistiklerinizi günlük, aylık olarak takip edebilirsiniz. Satış raporları, üye raporları, ürün raporları sayesinde satış stratejilerinize yön verebilirsiniz.
Kargo Yönetimi Çalışacağınız kargo firmalarını ekleyerek her kargo firması için fiyatlamalarınızı illere, bölgelere göre yönetebilirsiniz. Birden fazla kargo firması için fiyatlama yapabilir, ürünlerinizi ağırlıklarına göre fiyatlandırabilirsiniz.
Google Yönetim Araçları Arama motorlarında daha üst sıralarda bulunabilmeniz için gereken yönetimsel araçları içerir. Search Console - Analytics entegrasyonu, akıllı meta tanımlama, adres biçimlendirmesi, site haritası, sipariş takibi vb.
Pazarlama / Promosyon Barı E-ticaret sitenizin üst ya da alt kısmında müşterilerinize çeşitli duyuru ve tekliflerinizi iletebileceğiniz, yönetim panelinden arkaplan rengini yazı rengini kolayca ayarlayabileceğiniz bir modüldür.
Cloud Sunucu Altyapısı Yedekli bulut sistemimiz sayesinde 7/24 kesintisiz hizmet alabilirsiniz.
WhatsApp Sipariş WhatsApp sipariş modülü sayesinde e-ticaret sitenizdeki WhatsApp ikonuna tıklayarak sizinle iletişime geçebilirler.
Havale / Kapıda Ödeme Sistemi Kredi kartı ile ödemenin yanı sıra sitenizde alternatif ödeme seçenekleri ile de ödeme alabilirsiniz. Banka ve hesap numaralarınızı tanımlayarak Havale / EFT ile ödeme kabul edebilirsiniz. Ek olarak dilerseniz kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile de ödeme kabul edebilirsiniz.
Anında Sanal POS Iyzico ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Anında Pos Entegrasyonu ile başvuru yok, beklemek yok. 6 bankanın sanal posunu 1 dakikada aktif edebilir, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.
256bit SSL Güvenlik Sertifikası Kredi kartlı işlemlerinde bilgi güvenliği için her JumboSoft kullanıcısı firmanın alan adına (www.siteniz.com) özel olarak 256-Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak kurulmaktadır. Her firmaya özeldir. Paylaşımlı SSL kullanılmaz.
Kredi Kartı Modülü JumboSoft e-ticaret paketleri, Türkiye’de sanal pos hizmeti sunan tüm bankaların sanal pos altyapıları ile entegre çalışmaktadır. E-ticaret siteniz için dilediğiniz bankadan pos alabilir ve JumboSoft paketlerinde kolayca çalıştırabilirsiniz.
Mobil E-Ticaret Sitesi E-ticaret siteniz tüm mobil cihazlar ile uyumlu olarak çalışır. Müşterilerinize masaüstünde olduğu gibi tablet ve cep telefonları üzerinden de mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatabilirsiniz.
Excel Ürün Aktarım Modülü Muhasebe programınızdan veya hazırladığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.
XML Entegrasyonları (Opsiyonel) Tedarikçilerinizin ürünlerini otomatik olarak XML ile sitenize tek tıklama ile aktarabilirsiniz. Alış fiyatları üzerine kendi kar marjınızı ekleyerek satışa sunabilirsiniz.
Ürün Karşılaştırma Modülü Müşterilerinizin satışa sunduğunuz ürünleri özelliklerine göre karşılaştırma yapmalarını sağlayabilirsiniz. Ürün karşılaştırma modülü ile birden çok ürünün aynı ekranda özelliklerine göre karışlaştırmasına olanak sağlar.
Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri Ürünlerinize özel varyasyonlar oluşturabilirsiniz. Renk, beden, kesim, model veya oluşturacağınız filtre gurubuna ürünleriniz üzerinden filtre seçenekleri tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinize filtre menüleri üzerinden ürünlere erişimini kolaylaştırabilirsiniz.
XML Tedarikçi Modülü Ürünlerinizi ve bilgilerini sitenize ya da dışarı aktarmanızı sağlar. XML modülünü, tedarikçilerinizden ürün alırken ya da ürünlerinizi başka bir siteye aktarırken kullanabilirsiniz.
Sanal Pazar Entegrasyonu JumboSoft tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin N11, Hepsiburada, GittiGidiyor'da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi N11, Hepsiburada, Gittigidiyor platformlarına tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan bir kaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyoruz.
Amazon Entegrasyonu JumboSoft tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin Amazon'da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi Amazon platformuna tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan bir kaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyoruz.
SEO Analiz Modülü Ürünlerinizi girerken belirleyeceğiniz anahtar kelimelere göre ürün adı, meta title, ürün açıklaması gibi içeriklerinizi kontrol ederek SEO açısından değerlendiren bu modül içeriklerinizi SEO uyumlu hale getirerek organik trafiğinizi yükseltmenizi sağlar.
Mobil Uygulama Hediye JumboSoft Gold E-ticaret Paketi'ni tercih ettiğinizde; iOS ve Android uygulaması sizlere hediye edilir.

Sık Sorulan Sorular

E-ticaret paketleriniz ve fiyatları nelerdir?
İş konumunuza göre 3 farklı e-ticaret paketimiz bulunmaktadır. E-ticaret Paketleri sayfamızdan paketleri karşılaştırabilir, farkları ve fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.
Fiyatlandırma nasıl işler, her yıl aynı fiyattan mı ödeme yapılır?
Her paketin kendini ayrıcı bir özelliği bulunduğu için fiyatları farklılık gösterir. İhtiyacınızı karşılayan paket için ilk yıl ödeyeceğiniz fiyat devam eden yılda sadece lisans ücretini olarak faturalandırılır. Bu ücret sitenizin Hosting (Barındırma), Alan adı, SSL Güvenlik sertifikası, yedeklemeler ve destek hizmetleri için talep edilir.
Kredi kartı güvenliği nasıl sağlanıyor?
Kredi kartı bilgileri 128-Bit SSL sertifikaları ile şifrelenip bankaya şifreli olarak iletilir. İşlemler sırasında kart bilgileri sistemde kayıtlı tutulmaz.
Alternatif ödeme sistemleri ( PAYU, Iyzico vs) ile uyumlu mudur?
Kredi kartı, havale ve kapıda ödeme haricinde diğer alternatif ödeme sistemlerini de sisteminizde kullanabilirsiniz.
Eski sitemizdeki verileri yeni sitemize taşıyabilir miyiz?
Eski sitenizdeki verileri JumboGold E-Ticaret paketinize entegre edebiliriz. Sistemden sisteme değişiklik gösterdiği için bilgilerinizi yazılım ekibimiz inceledikten sonra tarafınıza bilgi verilecektir.
Xml ile entegrasyon yapabiliyor muyuz?
Bayisi olduğunuz herhangi bir sistemin XML entegrasyonunu ücretsiz olarak yapıyoruz.
Arama motorlarına uyumlu musunuz, SEO desteğiniz var mıdır?
Özellikle Google servisleri ile tam uyumlu çalışmaktadır. Sistem dilerseniz otomatik olarak SEO yapabildiği gibi SEO ayarlarıyla dilediğiniz gibi optimizasyon yapabilirsiniz. Otomatik etiketleme, açıklama, sosyal medya entegrasyonu ve otomatik sitemap oluşturucu kullanabilirsiniz.
Personelimize yetkilendirme yapabiliyor muyuz?
Kullanıcı oluşturabilir ve onları belirli alanlar için yetkilendirebilrisiniz, ayrıca sistemde hangi personel hangi işlemci yaptı log kaydını takip edebilirsiniz.
E-Ticaret kurarken Firma olma zorunluluğu var mı?
E-Ticaret sistemi kullanabilmek için vergi levhanızın olması zorunludur. Adına fatura kesilecek olan firma yazılımın hak sahipliğini ve sorumluluğunu taşımamaktadır.
Sanal Pos entegrasyonunu kendimiz yapabiliyor muyuz?
Sanal pos entegrasyonunu dilerseniz panelden kendiniz ayarlayabilir ya da bizden ücretsiz destek alarak entegrasyonu tamamlayabilirsiniz.
E-Ticaret Paketi Yükseltme Yapılabilir mi?
Lite paketten herhangi bir paket değişikliği yapılamamaktadır. Basic E-Ticaret Paketini dilediğiniz zaman Gold E-Ticaret Paketine yükseltmeniz mümkündür.
E-Ticaret Paketi Satın Aldıktan Sonra Destek Veriyor musunuz?
Destek ve Yardım sistemi üzerinden talep oluşturabilir veya yardım videolarımızı izleyerek bilgi edinebilirsiniz. JumboSoft ailesi olarak, tüm süreçlerinizde yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Yıllık ücret alıyor musunuz? Her Yıl Aynı Ücreti mi ödeyeceğiz?
Evet yıllık ücret almaktayız. Yıllık ücretlerimizi E-Ticaret Paketleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Bu ücret sitenizin Hosting (Barındırma), Alan adı, SSL Güvenlik sertifikası, Yedeklemeler ve Destek hizmetleri için talep edilen bir ücrettir. Hiç bir ücret ödemeden kullanmaya devam edebileceğinizi söyleyen yalan beyanlara itibar etmeyin!. Hosting (Barındırma) için bir firmadan hizmet almak zorundasınız, SSL için yıllık yenileme yaptırmak zorundasınız ve e-ticaret sitesi altyapısına uygun bu hizmeti ücretsiz sağlayan firma kurulmadı, kurulamaz.